• +421 911 258 115
  • kava@readyafter.sk
  • Doprava ZDARMA pri objednávke nad 50 €

Výberová káva, naša ponuka

Kávové zmesi
Kávové zmesi sú nami špeciálne vytvorené zmesi Arabiky a Robusty, ale tiež blend viacerých Arabík. Či už obľubujete svetlejšie alebo tmavšie praženia, isto si tu nájdete svojho favorita. Keďže stále vytvárame nové zmesi, nie je táto ponuka konečná.
100% Arabica
100% Arabica je jednodruhová káva zo 100% Arabiky. Nazvaná je podľa krajiny, z ktorej pochádza. Každá 100% Arabica je iná práve vďaka krajine, ktorá jej dala svoju špecifickú chuť. Tá je ovplyvnená najmä nadmorskou výškou, podnebím, kvalitou zeme, ale aj aktuálnymi zmenami v počasí. Keďže sa snažíme ulahodiť rôznym chutiam našich zákazníkov, stupeň praženia je rozmanitý. Stačí si iba vybrať.
Organická káva
Záujem ľudí o zdravé, či BIO potraviny stúpa v dnešnom modernom svete nadzvukovou rýchlosťou. Zákonite sa tento progres – dopyt po zdravších alternatívach odrazil, aj v kávovom priemysle. Preto si aj takáto káva našla u nás miesto. V kategórii "Organická káva" nájdete kávy s BIO certifikátom. Znamená to, že tieto kávy neboli počas svojho rastu postrekované a boli hnojené iba prírodnými hnojivami. Aby sme v nich zachovali všetko len to najlepšie, tak ako u ostatných našich káv, praženie prebieha citlivo a pomaly. Ak hľadáte práve takýto typ kávy, pozrite si našu aktuálnu ponuku.
Darčekové balenia
Pretože káva nemusí byť darček len pre vás samých, ale aj pre príbuzných, priateľov, či niekoho výnimočného, vytvorili sme darčekové balenia káv. Každý box obsahuje 3 rôzne balenia kávy, všetko úhľadne a pekne zabalené. Naše darčekové balenia sú vhodné nie len pre kávičkárov verným svojim chutiam, ale aj pre tých, ktorí túžia neustále objavovať niečo nové. Ak hľadáte perfektný darček, je to skvelý tip práve pre vás.