Pre kancelárie

Ready After

Začať ráno s kávou je dnes už tradícia, ktorú si ľudia so sebou priniesli až do práce. Kvalitnú kávu si tak môžete vychutnať aj v kanceláriách s kolegami alebo jednoducho kedykoľvek dostanete chuť na kvalitnú šálku kávy. Pražiareň Ready After vám takúto kávu veľmi rada zaobstará, pretože dbáme na čerstvosť, chuť, arómu a výsledok v zmysle opojenia všetkých chutí so správnymi parametrami. Ak chcete aj vy začínať deň s úsmevom na tvári a poriadnym nábojom energie ukrytej v dávke kofeínu, neváhajte nás kontaktovať a zoznámime vás so všetkými podrobnosťami, od cenovej ponuky po naozaj široký sortiment rôznych káv. Či preferujete sladšie tóny, ale kolegovia v práci si potrpia na vyššiu aciditu, poskytujeme naozaj všetky chuťové profily. Rozhodnutie je už na vás.

Aké služby poskytujeme našim klientom

z celého sveta

ČERSTVO PRAŽENÁ KÁVA

Káva, ktorá vonia, chutí a šíri úsmev. Remeselná pražiareň Ready After Coffee dbá na dodržiavanie tradičných princípov praženia, do ktorého odovzdávame všetky znalosti a skúsenosti. Robíme to precízne, dôkladne a čisto so záujmom chrániť životné prostredie. Veľa sme zmenili, veľa ešte zmeníme. Rovnako, ako náš e-shop, ktorý neustále dopĺňame o nové výnimočné produkty zo sveta kávy. Naše 20-ročné skúsenosti sa snažíme šíriť novými smermi, do kaviarní a reštaurácií. Dnes už vieme  klientom zabezpečiť celý kávový sortiment a spoľahlivú starostlivosť o kávu. Pretože aj vďaka vám, našim zákazníkom, sa každým dňom zlepšujeme a môžeme prinášať takú kávu, ktorá nie len že chutí, ale taktiež vás naplní pocitom spokojnosti.

Sme progresívna pražiareň kávy a podnikaniu v oblasti kávy sa venuje už druhá generácia našej rodiny. Vyzdvihnutie obyčajného pitia tohto lahodného moku na gurmánsky zážitok je naša práca a zároveň vášeň, preto sa jej venujeme naplno. Ochutnajte preto s nami špičkovú chuť našich káv.

Košik

0

Žiadne produkty v košíku.