Pre kaviarne

Ready After

S našou pomocou to dokážete jednoducho a spoľahlivo. Ak ste sa rozhodli otvoriť kaviareň alebo zvažujete príchod zásadných zmien, dvere do našej pražiarne máte otvorené. Poradíme vám pri výbere kávovarov i mlynčekov. Poskytneme vám naše znalosti do takej miery, aby vaša káva chutila naozaj výnimočne. Od úpravy vody po baristické vybavenie, všetky parametre spoločne dotiahnete do dokonalosti s profesionálnym prístupom z našej strany. V prípade nadviazania spolupráce vieme kaviarňam poskytnúť porcelán rôznych renomovaných značiek a štýlové drevené podnosy pre ešte hlbšie zveľadenie chutnej šálky kávy od Ready After Coffee.

Alebo všetky tieto náležitosti spĺňate, no potrebujete zaškoliť personál. Naučíme vás pripravovať espresso tak, ako ho robíme my. Vyvážené zo všetkých uhlov chuťového profilu. Školenia robíme aj pre unikátnu techniku latte art, ktorá pretvorí estetiku kávy na nepoznanie a dodá jej ešte lahodnejší výzor. Či už teda potrebujete poradiť pri zostavovaní nápojového lístku alebo túžite po kompletnom zastrešení kávového sortimentu pre vašu kaviareň, stačí nás kontaktovať. Veľmi radi s vami prediskutujeme všetky detaily a vypočujeme si návrhy, ktoré s vašou pomocou pretvoríme do reality.

Aké služby poskytujeme našim klientom

Káva, ktorá vonia, chutí a šíri úsmev. Remeselná pražiareň Ready After dbá na dodržiavanie tradičných princípov praženia, do ktorého odovzdávame všetky znalosti a skúsenosti. Robíme to precízne, dôkladne a čisto so záujmom chrániť životné prostredie. Veľa sme zmenili, veľa ešte zmeníme. Rovnako, ako náš e-shop, ktorý neustále dopĺňame o nové výnimočné produkty zo sveta kávy. Naše 20-ročné skúsenosti sa snažíme šíriť novými smermi, do kaviarní a reštaurácií. Dnes už vieme  klientom zabezpečiť celý kávový sortiment a spoľahlivú starostlivosť o kávu. Pretože aj vďaka vám, našim zákazníkom, sa každým dňom zlepšujeme a môžeme prinášať takú kávu, ktorá nie len že chutí, ale taktiež vás naplní pocitom spokojnosti.

Sme progresívna pražiareň kávy a podnikaniu v oblasti kávy sa venuje už druhá generácia našej rodiny. Vyzdvihnutie obyčajného pitia tohto lahodného moku na gurmánsky zážitok je naša práca a zároveň vášeň, preto sa jej venujeme naplno. Ochutnajte preto s nami špičkovú chuť našich káv.

Košik

0

Žiadne produkty v košíku.