O Nás

Ready After

SLOVENSKÁ PRAŽIAREŇ KÁVY

V oblasti kávy podnikáme 20 rokov. Nakoľko sme sa po uplynutí takého množstva času stali na kávu odborníkmi, rozhodli sme sa rozšíriť naše podnikanie o značku Ready After Coffee a poskytnúť našim odberateľom kávu tej najvyššej kvality.

Káva, ktorá vonia, chutí a šíri úsmev. Naša remeselná pražiareň dbá na dodržiavanie tradičných princípov praženia, do ktorého odovzdávame všetky znalosti a skúsenosti. V rámci akýchkoľvek aktivít si plníme naše povinnosti vo všetkých smeroch s dôrazom na tri piliere spoločenskej zodpovednosti. Robíme to precízne, dôkladne a čisto so záujmom chrániť životné prostredie.

Kávový sortiment na e-shope pravidelne aktualizujeme o nové produkty, ako napr. rôzne kávové blendy či široký výber kávového príslušenstva. Najnovšie trendy postretli aj nás, čo malo za následok nové, ekologickejšie a inovatívne nápady. Vymenili sme pražičku, vďaka ktorej dokážeme regulovať spotrebu energie, zaviedli ekologické balenia a snažíme sa nezanechať stopu, ktorá by negatívne vplývala na okolitý svet.

V posledných neľahkých rokoch sme pomáhali ľudom v núdzi a začali organizovať školenia o príprave kávy a rôznych iných nápojoch. Chceme totiž naše skúsenosti odovzdávať novým smerom, do kaviarní a reštaurácií. Dnes už vieme našim klientom zabezpečiť celý kávový sortiment – od praženia kávy, filtráciu vody až po rôzne technológie alebo dodávku šálok.

Nápaditosť nám ostala a do ďalších rokov budeme neustále prinášať veľký počet skvelých noviniek. Nezabúdame taktiež, že sa zlepšujeme aj vďaka vám, našim milovaným zákazníkom, bez ktorých by splnenie našich vízií nebolo nikdy reálne.

Srdečne ďakujeme za podporu,

v mene celého tímu prajeme neopakovateľný zážitok pri každým dúšku kávy.

Vaše Ready After

Naša káva

Sme progresívna pražiareň kávy a podnikaniu v oblasti kávy sa venuje už druhá generácia našej rodiny. Vyzdvihnutie obyčajného pitia tohto lahodného moku na gurmánsky zážitok je naša práca a zároveň vášeň, preto sa jej venujeme naplno. Ochutnajte preto s nami špičkovú chuť našich káv.

Košik

0

Žiadne produkty v košíku.